Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ->Raizen<-

    veterán

    válasz #11302912 #80 üzenetére

    Az a probléma hogy az asus kb mindenben spórol. Ezért tud olcsóbb lenni mint a konkurencia.
    Vegyük példának a tavaly még 500 ezret érő g751jy notebook csodájukat. Recsegtek a hangszórók. Ez igen idegesítő volt, trükközésekkel sem lehetett kiiktatni a dolgot. Aztán ott a csodálatos wifi modul. Olyan lagg spyke-okat produkált, hogy windows 10 alatt megoldhatatlan volt a probléma, az intel nem adok már ki normális drivert hozzá, de windows 7 alatt is a reg adatbázisban kellett trükközni hogy eltűnjön a jelenség. Meg persze a szuper minőségű eeprom chip. Több tulaj is jelezte a gép topicjában hogy 1 bios flash-t sem élt túl a gép azonnál téglává változott. Így járt az enyém is, flasheltem a biost, megakadt a folyamat és kikapcsolt a gép. Többet nem kapcsolt be. Gariban cserélték a teljes hűtőmodult, meg az egész alaplapot is. Igaz hogy működött, meg a hőfokok is javultak valamennyit, de cserébe néha bekapcsoláskor nem adott a gép egyszerűen képet.
    :C Szerintem mindenki kerülje el a márkát jó messzire. Bármilyen lenovo notim volt eddig, az tökéletesen hibátlanul tette a dolgát.
    G-sync képes volt a kijelző is meg a vga is de az asus letiltotta a dolgot, Korábbi buherált nv driverrel nekem is ment a g-sync. Ehhez is csak gratulálni tudok nekik, csak azért lett letiltva mert kijöttek egy újabb modellel.
    Az összes asus notim gariban végezte eddig, és nem az én hibámból mentek tönkre.
    És ez csak 1 db asus noti amiről meséltem, de a többiről is mesélhetnék még de inkább nem teszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák