Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anex66

    csendes tag

    válasz Surda- #1838 üzenetére

    Nekem már volt szerencsém hozzájuk, eddig nincs gond. Még a nyáron tőlük rendeltem a feleségemnek Redmi 2 Prot, 4 négy nap múlva hozta a futár Kecskemétre, kifizettem 46,500,- Ft-ot, azóta megelégedetten használja. Ezen felbátorodva, február 8.-án, amikor még Európában tudtommal nem lehetett kapni szürke/fekete színben (csak arany volt in stock), megrendeltem utánvéttel, azon nehéz bukni. Február 23-án hozta a futár, kifizettem 51.500,- Ft-ot és átvettem. Nem volt szűz a csomagolás, kínaiul indult, átállítottam angolra, felajánlotta a frissítést 7.1.1.0-ról 7.1.2.0-ra, elfogadtam, frissült. Volt egy rakás kínai csúnya program, kiirtottam őket, nem hiányoznak. Azóta frissült 7.1.3.0-ra, egyre jobban szeretem, minden szuper, talán a rezgés egy kicsit halovány, zsebben alig érezni. Ami még zavaró egy kicsit, hogy a Facebook alkalmazásnál a Bold (vastag) betűknél az ékezetes magyar karaktereket furcsán hozza, nem tetszik, de kibírom. Próbáltam betűtípust váltani, de nem jött be. Majd ha lesz magyaros multi ROM, talán megoldódik. Ettől eltekintve gyönyörű a képe, a hangja, szépen dolgozik, egyre jobban szeretem.

Új hozzászólás Aktív témák