Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz fatallerror #22 üzenetére

    Nem tudom mi olyan meglepő ezen, hogy 2015-ben jön az új PS.
    Ez volt az eredeti terv is.
    A PS3 megjelenésekor és utána is sokszor azt nyilatkozták, hogy kb. 10 év lesz a PS3 idő tartama, és csak ez után jelenik meg a következő ami 2016-ban esedékes, még egy évvel beljebb is vannak.

    Csak nehogy megint csússzanak a box-hoz képest mert akkor mire megjelenik a PS4 addigra megint tarolni fog az új Xbox, mint ahogy most is (Xbox360 2005, PS3 2006), mert egy évet késtek.

    [ Szerkesztve ]

  • zsigus

    őstag

    válasz fatallerror #25 üzenetére

    Akkor jó :)

    Én ennek kifejezetten örülök, mert van egy PS3-am, és legalább lesz támogatás hozzá még sok sok évig. :)

    [ Szerkesztve ]

  • |nsane

    tag

    válasz fatallerror #22 üzenetére

    fatallerror: "igen a múltkor mondta a sony h új ps 2014-2016 között várható bár a cryengine-s srácok azt állítják h kifújt a ps3 és a pc már 1 generációval szebb megjelenítésre képes, de szerintem csak marketing.... szerintem jók a konzolok is és kár is pc vs konzol háborút vívni :]"

    Szerintem a Sony-tól ez egy burkolt válasz a "CryENGINE"-s srácok felé, na mindegy.
    Én PC párti vagyok, és egyértelműen igazat adok a Crytek-nek. A PC így is egy generációval előrébb jár, mint a konzol, pedig PC-re csak egyszerű konzolportok jönnek 99%-ban.
    Egyébként megértem, hogy 2015-ig akarják a PS3-at életben tartani, mert ha belegondolunk egyértelműen a konzolgyártóknak az éri meg, ha minél tovább húzzák, halasszák a gépezet élettartalmát, így csak haszon és haszon lesz, miközben a kiadások a nullán maradnak. Ez jó a játékszoftver fejlesztőknek is. Nem kell mindig fejleszteni a grafikai motorokat, csak ugyanazt a játékot többször kiadják más történettel és picit javítanak itt-ott. (na én ezt nevezem csilivili grafikának, nem amit a Crytek-es fiúk csinálnak, mert az komoly újítás a grafika fejlődésében, nézzük meg csak a Crysis-t). Épp itt a hiba a játékok semmilyené válnak, olyanok lesznek, mint a FIFA, NBA ugyanazt adják ki évente csak itt nem a történet lesz új, hanem a játékosok kerülnek másik csapatba.
    A PC-sek meg abban reménykedhetnek, hogy az APU olcsók lesznek, újra lehet kaszálni PC-n is, így a PC-re visszatérnek a nagy nevek, vagy jönnek az újak. Persze a VGA-k így hátrányba kerülhetnek, mert eltűnhet az alsó és a középkategória, ami legnagyobb bevételt hozza. Persze az NVIDIA ezért erőlteti a az SLI-t és a AMD a CrossFireX-t.

Új hozzászólás Aktív témák