Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    válasz Polllen #16 üzenetére

    azért nemkérdés hogy mire nem fognak megjelenni egyre sűrűbben a játékok... 2013ig meg biztos hogy minden megjelenik xboxra, de még ha lecserélik az után is kapunk majd 2-3 évet.
    Nem vennék én már ps2-őt... az az 1 játéknyi felár nem hatalmas dolog... 1 játéknyi...

    crysis 2-t biztos nem fogod rajta tolni XD és biztos nagyon jó lesz!
    max ha megcsinaljak cartoon efektes verzióban (volt már rá példa máshol)

    [ Szerkesztve ]

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • zsigus

    őstag

    válasz Polllen #16 üzenetére

    Ez viszont igaz :)

    Régebben én is gondolkodtam egy PS2-őn, de aztán a játékfelhozatal miatt inkább PS3-at vettem. Jó kis gép, csak ez az egyetlen egy hibája van, hogy kevés az az új játék ami megjelenik rá (fifa és a többi sport játék elvileg erre is van).

    És hát tényleg olcsó csak az a baj vele, hogy az új gémek miatt kicsit pénzkidobásnak éreztem volna egy PS2-őt az ára ellenére is.

    Tudom, hogy mikor jött ki szóval várható volt, hogy a PS3 megjelenése után már egy közel 10 éves konzolra már nem nagyon fejlesztenek, és emiatt egy kicsit be van korlátozva a felhozatal rá. Mondtad is, hogy neked nem számít a grafika, csak aztán nehogy megtetsszen valami új konzol játék, mert akkor ps2-őn nem igazán fogod tudni használni.

    Már csak a tudat miatt is érdemes az újabb konzolokat választani mert nem mindegy, hogy az a tudat él benned, hogy igen erre még jönnek majd játékok csak várni kell rá, addig pedig válogathatsz az eddigiek közül.
    De ha PS2-őd van akkor csak abból választhatsz amit már megjelent évekkel ezelőtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák