Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz .mf #40 üzenetére

    OK, de üzemidő? Súly?
    Ha ilyen durva cucc kell, akkor nem szubnotit kell venni, hanem mobil workstationt.
    Nekem inkább a kínálat egyoldalúsodása a bajom, hogy mindenki minél kisebb, minél vékonyabbat akar gyártani.
    Illetve a hordozhatóság egy 50kg-os nőnek más fogalom, mint neked :)

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • sb

    veterán

    válasz .mf #40 üzenetére

    Az a helyzet, hogy elég nagy előny a méret+súly. 10-ből 9 embernek elég és ez érthető is.
    Igazából nekem is, pedig munkára van komolyabb cucc Latitude személyében és oda nem is kéne kisebb/könnyebb (max kicsit :D ). De tényleg hordozni, otthoni felhasználásra vagy asszonynak tök felesleges minden felsorolt előny, nagy akksiidő, portok tucatja... ellenben ha 1.6 helyett 1.2kg az tök jó. Ölben is, fűtésre is, vinni is.

    Ha már a portokat említed, másik topicban fejtettem ki, hogy hiába hiányzik nekem is munkában 1-2 plusz port, az se megoldás, hogy 22db legyen a notin. Most is viccesen néz ki mikor oldalanként 2-3 kábellel karácsonyfát csinálok belőle. Erre meg dokkoló kell... csak nem a f*s tjpusfüggő 10 éve tervezett szar.
    Kedvenc példám a Latihoz adott, a port átkerült de a dokkoló maradt, így kb. 2x akkora helyet foglalna az asztalon.
    Szóval tartom amit írtam: nem kell agyonpakolni a notik nagy részét. Erre végre van/lesz type-c dokkoló.
    A másik végletben meg 2mm-ért se kéne lehagyni a portok felét nem pengevékony munka és/vagy kicsit erősebb gépnél. A kilósaknál meg tök mindegy kb.

Új hozzászólás Aktív témák