Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Silenzio #20 üzenetére

    Most jöttök páran ezzel, hogy a Galaxy Studios nem kezdő csapat, nem az ő hibájuk merhogya Arkham Origins jó játék lett. Ennyire elfelejtették egyesek, hogy tele volt az is hibával, kiakadásokkal, bugokkal meg még picikét optimalizálatlan is volt? Volt is valagnyi anyázás megjelenés után a hibák miatt, amik azóta javítva lettek (tudtommal), most meg már csak szépen emlékezünk rá?
    Tény hogy ez a bukta összetett probléma, nem csak egy emberé vagy részlegé.

    Én azt nem értem, hogy senki, egyik szájbab..zott cég sem teszteli a játékaikat megjelenés előtt egy normális gépen? Hogy megy ennek a folyamata?

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz Abu85 #31 üzenetére

    Ez mennyire biztos?

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz pkornel #50 üzenetére

    Engem meg irritál a hangja és nem igazat mond, hanem ismétli a többieket amiket mindenhol olvasott. Ez egy újgazdag családból származó, buta, gyökér ember! Aki végigolvasta ezt a topikot, annak nem kell a videót megnézze, mert nem lesz okosabb.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz Eli_Stone #56 üzenetére

    As usual.
    Mondom az AO-al is volt nem kicsi baj az elején, ment az anyázás, majd nagyjából javították, most meg azt hozza fel mindenki példának, hogy bezzeg az AO milyen jól el lett készítve! Persze, ehhez képest igen, amúgymeg...

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz Secunda #65 üzenetére

    Bocsánat hogy visszakanyarodok a témához, de azt hiszem ezt el kell mondjam.
    Szóval olyan embert védessz most és emelsz piedesztálra akit bannoltak PH lapcsaládról, Gamestar fórumról, nCore-ról és GS fórumon értesültem, hogy PCGuru fórumon se túl szívesen látott vendég, de meséltek még pár helyet, de azokat nem ismerem.
    Az ember láthatóan rendezett és stabil anyagi háttérrel rendelkezik, amit az IT-be öl bele. Ez még ok, de hogy nyíltan letorrentezett játékokból készített (és talán készít) teszteket, majd az ezt megemlítő embereket elküldte szebb helyekre nem is finoman, na az verte ki a biztosítékot sokaknál. Én is összevesztem vele régebben nCore-on, mert egyik játék fórumjában a hatalmas arcától megcsömörlött közönség moderátorokért kiáltott, majd valami vicceset fűztem én is hozzá, amire megkeresett privátban és full mocskos hozzáállással elküldött az anyámba. Képzelem azokat akik konkrétan összevesztek vele.

    Az emberünknek mivel az informatika és ezen belül is a játékok a hobbija, képtelen felfogni hogy nem szívesen látott ember a fórumokon a modora miatt, ezért bannolások után vissza vissza jelentkezik ezekre módosított névvel aztán max megtűrik. Most megtalálta a fő helyét a youtuben, de állítom neked, hogy csak és kizárólag azért van ekkora nézettsége, mert villámgyorsan torrentez és fel is pakol mindent a netre és persze az emberek azok videóit nézik meg aki gyorsabb és több van és persze nem ismerik.
    Előfordul, hogy bele bele nézek a játéktesztjeibe, de csak hang nélkül, mert már az is idegesít, de hát tényleg HDban tolja a cuccot és betekinthetek az adott játék mozgásába. ELLENBEN! Amikor egy kicsit technikai jellegű videót csinál vagy hardverelemzést, azokat a videókat fáj nézni, annyira bután fejezi ki magát és butaságokat csinál. Ha sakkfigura lenne, ő lenne a sötét paraszt!

    Off vége!

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz Cobra652 #105 üzenetére

    Na igen. Èn ezèrt fèlek folyton a nyitott szabadon bejárható világú játèkoktól mert mocsomsok feladat ismètlődik. Assassins creed is ebben (is) bukik meg hogy hiába van sok küldetès ha gyakorlatilag van a fő szál ès mellette 4 tìpus amiből ezer. Ès mindezt rèszről rèszre ellövik. Alapvetően a mellèkküldiknek is oyannak kellene legyen mint a fő szálnK hogy nincs kèt egyforma, nem ismètlődik.
    Mèg nem játszottam ezzel a játèkkal, de már fèlek hogy ugyan az a helyzet mint eddig. Ebből a szempontból viszont a 4. Ugyan olyan játèkot kapjuk. Booooring!
    Szerintem egyetlen hatalmas húzó ereje van ezeknek a batman játèkoknak, mègpedig hogy te vagy a kemèny batman. Glideolsz, verekszel, nyomozol. Ezt már negyedjère.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák