Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz kraftxld #53 üzenetére

    Gratula! :C Nekem még az alap boss sem sikerült egyelőre, a 100. szinten elszívta az összes életemet... :( Nem tetszik ez, főleg hogy a harmincsokadik szinten kezdődik, nem lehet sok manit farmolni, no meg az az életelszívás sem teljesen tiszta hogy miképp működik.

    Btw az 5-0-0-s bumeráng majom elég jó egyébként, az egyik kedvencem (nekem az egyik 5. szintű cucc amit kaptam, az 0-5-0 dart monkey volt, na az tipikusan olyan torony ami nem jó semmire sem - esetleg ha paragon towert akarsz építeni, jó egynek, de semmi több).
    A versenyek nekem se mennek, halálra idegesítenek. Volt már, hogy majdnem meglett 5 perc alatt (Shift+Space és jönnek az újabb hullámok; sajnos túl gyorsan nyomtam és pár körrel a vége előtt bejöttek a lufik), de nagyon nehéz a megfelelő ütemet tartani és a megfelelő ütemben építkezni és fejleszteni (se túl gyorsan, se túl lassan nem szabad csinálni, el kell kapni az ütemet).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák