Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LGG555

    aktív tag

    válasz SindaNarmo #64 üzenetére

    Meg amúgy is híresen ócón árulja a portékáit. :D

    Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

  • Chaser

    titán

    válasz SindaNarmo #64 üzenetére

    rám biztos nem ht-kázott eddig semmit az epöl', mert túlárazott, mindig az volt, erre épül az egész brand
    én meg túlárazott sz@rokat leginkább nem szoktam venni
    kivétel az m1 lehet majd, az tényleg felmutatott érdemit, és arra azt mondom so-so, amit ad annyi pénzért az nem rossz
    és ha tényleg elszáll minden ára akkor eladom a kacatokat és veszek m1-et, annak árát tényleg rám fogják htk-zni ( :

    Sinesol
    prémium minőség 1 év garral, felárasan care pack-kel? ( : mióta kötelező az eu-ban a sávonkénti gar, azóta van 250e+ árú apple cuccra 3 év gar, addig 1 volt, a préimum termékre
    a legótvrabb' dell insporonra is 3 év gart adtak már sok éve is, akkor is ha 100e ft volt
    m1 kapcsán benéztem az apple topikba, volt aki vett airt, valahogy nem az jött le hogy húúúúú de prémium érzés fogta el
    persze mindenki arra költi a pénzét amire akarja
    az még megvan, hogy a prémium vmelyik csodafonjukból random hullottak a gombok, akkoriban volt gsm szervizes haver srác, persze neki is ájfonja' volt, az volt menő ( : van aki azt prémiumnak hívja
    az a tag is megvan még, aki vmelyik milla' körüli pro-t vette pár éve, talán a negyedik gyárilag összekarcoltnál unta meg
    prémium jah, az árazás mindenképp ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák