Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Szerintem is kevés az 1GB, DE a normál használatban nincs az a hülye aki letiltaná a swappot 1GB ram mellett, sőt normál használatban semennyi memóriánál nem javasolják a swap letiltását.
    A swap a normál működéshez hozzátartozik, vagyis nem lehet kijelenteni, hogy a vista vagy a win7, vagy akármilyen op. rendszerhez kevés XGB memória, mert letiltott swappal leáll, ha dolgoznak rajta.

    Az én gépemben 4GB ram van, de nincs letiltva a swap, mert ez is leáll egy idő után, mert olyan programot futtatok rajta, ami zabálja a memóriát. Ettől függetlenül nem mondom azt, hogy 4GB memória kevés a win 7-hez.

    Az 1GB memória elég a netbookon futtatott programokhoz. (Netezés, word, excel, e-mail, stb.)
    Viszont nem ideális. Ha csak a firefox-ra gondolok, a sima netezés is zabálja a memóriát és nem túl ideális, ha elfogy a fizikai memória.

    Maga az LG noti nekem bejön külsőleg, csak ne korlátozná a teljesítményét a gyenge integrált gpu.

    Az asus N10 jól megmutatta, hogy az atom proci akár játékra is megfelel. Ott van az ion platform és alig használják ki. Ráadásul az N10-ben át lehet kapcsolni az integráltra, ha nem az erő kell, hanem nagyobb üzemidő.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák