Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz Neurotoxin #317 üzenetére

    "írd már le nekünk, hogy ki az, akit arra méltónak" Te csak vitákat generálsz,kiforgatsz hsz-eket,több helyen is ezt tetted már.Teljesen mindegy mit írnék,te jönnél Zolival.....Amúgy meg semmi időm nincs már régóta ezeket nézni,11 órákat dolgozom,Gameplay vidiket nézek,lehetőleg nagy felbontásban,és figyelek arra hogy ne tudjak meg sokat az adott produktumról.Igy megmarad a meglepetés ereje.
    Az egyik kedvencem a régebbi időkböl (2003-2010-ig) Gyu volt (isten nyugosztalja) .Teljesen természetesen merte leírni ha egy produktum nem volt jó,ha jót írt annál sem volt érezhető hogy "fizetett" hirdetést olvasunk .De Mazur sem egy-két éve kezdte.Én Mo-ról ezeket az új divat youtubereket annyira nem ismerem.Az általam emlitett két figurának sok-sok évig olvastam a tesztjeiket. (11 évig gs előfizető voltam).


    (#318) F_Peter "A bullshitről hogy "azt olvastam hogy annak a legjobb grafikàja"."
    Te egy nagyon érdekes figura vagy,,márcsak azért is mert ebben a (#299) hsz-edben te is azt írod hogy ezt olvastad :F (mindegy is ha olvastad ha nem,vannak tesztek amiben ezt írják) Abból meg ne nyissunk hitvitát hogy mi a legjobb/legszebb game,én leírtam nekem mi,az hogy neked meg mi a te dolgod :)

    #319) GodGamer5 +1 :R Most vettem meg 4 ezer birodalmi HUF ért a Lost Legacyt,muszály a könyvtáramban lennie,hiába toltam ki azt is kétszer.

Új hozzászólás Aktív témák