Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz UnA #40 üzenetére

    Lehet, bár nekem az egész fejem megnő "dudafejű" leszek ha hízok. :D

    ncc1701

    Persze ha bírja a gyomra akkor okés, annyit macerás enni, plusz kockáztatja az ember, hogy "beles" legyen nagy gyomor.
    A 4 után vagy akárhány óra után nem evés nem feltétlen szükséges, amire érdemes odafigyelni, hogy lefekvés előtt 2-3 órával már gyümölcsöt ne mert az akkor ott fog "erjedni" a gyomrodban. Ezt olvastam.
    A profi testépítők sokszor pl. a szálkásításhoz vízhajtót is szednek.

    WhiteWalker

    Egyértelműen veszélyesek, kérdés milyen módon hat, pl. lehet étvágyat csökkent, vagy egyéb módon avatkozik be sokszor írják is ezekre, hogy vérnyomásproblémával vagy egyéb betegség esetén nem is alkalmazható.
    Egyszerűen nem hiszek bennük.

    jozefgucci1

    Tipikus eset, hogy lehet elkezdtél izmosodni és ezért nem csökken a súlyod, ne azzal foglalkozz mennyit mutat a mérleg, hanem a tükör mit mutat vagy külső szemlélőnek mi a véleménye.

    andor80

    A "hulladék" kaja elhagyása dicséretes, de érdemes lenne valamit mozognod pl. úszás, kocogás, súlyzózás stb. mert ha csak táplálkozással fogysz le akkor nem fogsz jól kinézni. Ismerek olyat aki így fogyott és olyan "izé" lett, olyan "csoffadt" kinézetű.
    Ha sportolnál - nem kell sokat fél óra háromnegyed óra elég minden nap vagy minden másnap nem kell túlzásba vinni. ncc1701 nem írt butaságot, ha ezdés nélkül gyorsan fogysz akkor ott izmot is veszítesz, lehet nem érzed magad gyengébbnek mert a fölösleges teherként cipelt zsír nélkül erősebbnek érezheted magad pedig csak a súlyvesztés miatt érzed könnyebbnek magad.

    ha több izom van az ember, akkor alapjáratban több kalóriát tud elégetni, azaz egy izmos ember hatékonyabban tud fogyni, mint egy csak zsíros. :K


    Ez pl. egy hatalmas alapigazság, a több izom több munkát végez tehát több energiát is éget el. Konkrétan erről Schwarzenegger is ír a könyvében a Testépítés Enciklopédiájában (nekem is megvan :D )

    Macka

    Persze, ha sok fehérjét viszel be a megfelelő időben stb. akkor minimalizálható.

Új hozzászólás Aktív témák