Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajthabalazs

    senior tag

    válasz Cs1csó #8 üzenetére

    Miután sokfelől hallottam, hogy az Intermitten Fasting eredményes, fenntartható, és hozzászokva a hangulatingadozás, éhség is megszűnik, kipróbáltam. Nem ment könnyen, egyre több volt a nasi (egy karika szalámi itt, egy kanál méz ott), és néha mardosott az éhség, ezért néhány hét után mindig visszaestem. Aztán a sógornőm mesélte, hogy inzulinrezisztens lett, és belgyógyász ismerőse - aki maga is ezt az étrendet követi - neki is azt ajánlotta, hogy egyen csak egyszer. Azóta egészen ügyesen tartom magam hozzá hétköznap. A hétvégén meg-meg csúszom, ha a családi ebéd után este nachos-ozunk a filmhez. De a Toronto-i költözés ezt is meg fogja oldani.

    Az elején a napi egyszeri étkezés egy nagy zabálás volt, főzés közben csemegézés az alapanyagokból, utána 2-3 adag vacsora, és még édesség is. Mostanra alig eszem többet, mint egy átlagos étkezésnél. A héten egyszer McDonalds egy másik nap pedig egy gyorsozó is becsúszott, a McDonalds-ban két duplasajtburgert sikerült megenni, se kóla se sültkrumpli. A gyrostálat pedig krumpli és rízs nélkül úgy tudtam csak lenyomni, hogy a hozzá adott pita is megmaradt. Persze e mellett edzés után lecsúszik egy kis fehérje, és szedem a vitaminokat.

Új hozzászólás Aktív témák