Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog

    Hmm. Szóval nem vagyok egyedül. Én 3 éve 111 kg voltam, akkor elkezdtem futni, tekerni. (Ja de előtte meg úsztam pl. meg gimiben triatlan, napi 2 edzés... aztán fősulin is még kondi, első munkahelyemen szintén, aztán... meguntam. )
    Akkor lement 1 év alatt 92-re ha jól emlékszem. Kicsit abbahagytam, és már jött is vissza. Próbáltam kevesebbet enni, meg többször, van amikor sikerül, de amikor fos az idő, meg idegesítenek munkahelyen akkor eszek. Sokat. Stresszoldás. Próbálok répát meg almát nassolni ott is. De kívánom a sós kaját, jó kis sült karajt, oldalast, tarját... és eszem is őket. Ráadásul jobban is érzem magam, mint amikor valami diétásabbat eszek.

    Idén is nyomtam a futást, heti 2-3 alkalommal 6 kilométereket, június óta, meg néha megnéztem mennyi a max, az most 12 km lett, korábbi maxom az 15km volt. Most bejött ez a depis időjárás, nincs kedvem futni, csak enni. Egyébként rohadtul nem ment le a kilóim száma ebben az utóbbi fél évben, pedig úgy érzem sokat kínoztam
    magam. Maradt a kerek 100, de talán izmosabb lettem. Azóta felment 105-re.

    Csináltam 1 hónapig azt is, hogy futópályán 10 kör (4km), minden körben húzódzkodás is. Ez jól felnyomta a pulzusomat, de nem égett el több kalória. Most mióta nem futok jobban érzem magam, bármit megeszek amit csak akarok, és le.... a súlyom.
    3 hete nem voltam futni... de megmásztam Tordát, meg a Székelykőt. Annyira nem ment jól, mint vártam, talán ez is odavágott a kitartásnak. Sőt, mondhatni baromira nem ment jól, szenvedtem mint a kutya, mire Tordán megmásztam a hegyet. Pedig csak 4-500 m szint, bár qva meredek.
    Na jó, ma újrakezdem a futást, 3 hét kihagyás után. Szóval kitartás sporttárs elvtársak! :C :K :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák