Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz R4E/B #32 üzenetére

    14 nanométeren már semmi...
    Ez tényleg csak egy Kaby lesz plusz 2 maggal. Ha a 7700 radiátor volt bele se merek gondolni a 8700 milyen lesz...
    Én megvárom az Ice Lake-et 10 nanométerrel és pci express 4.0 támogatással (és remélhetőleg 8 maggal)
    Pedig Ivyről már időszerű lenne lassan a váltás :(

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Cifu #38 üzenetére

    Nem feltétlen az ivy kevés azzal elvagyok hanem ebbe az alaplapba van egyre kevesebb dolog pl M.2, nagyon hiányzik, sata számot is növöm ki :( . Anno pár dolog volt csak a fontos annak ez az alaplap tökéletesen megfelelt de a fene se gondolta volna hogy ennyi ideig meglesz. Pont ugyanebbe a hibába nem szeretnék megint belefutni. Ezért várok még de örökké azt sem lehet :)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Cifu #68 üzenetére

    Nekem 4k-ba futnak a játékok. Ugyan az 1080Ti megoldotta ezt a problémát (tápcserével :O ) de nálam is egyre inkább jelen van a bővítőkártya... Főleg GTA Online-ba jönne jól picit több kakaó.
    Routerem is szivesen cserélném már jobbra de ez a lap csak n-est támogat alapból (mielőtt elsütitek tudom hogy ez is megoldható lehetne :D csak már tele van szurkálva így is szegény alaplap...
    Viszont most meg a pci express 4.0 hiányával lőném magam lábon ha megint 5év körülre tervezném a következő konfigom. Az pedig semmilyen bővítőkártyával nem orvosolható így marad a várakozás :(( :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz core i7 #283 üzenetére

    Akinek esze van az var meg 1 evet sandyrol meg ivyrol...
    Ha megint kb 5 evre tervezek gepet akkor nyilvan olyat fogok venni ami mar tudja majd a pci express 4.0-t. Na a kave pont nem az lesz...
    Majd szepen megveszem/szuk a jeget...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Kartács #289 üzenetére

    SZERINTEM annyi a lényeg hogy aki megveszi majd a következő konfigját az úgy sem nyúl hozzá 3-4 évig (teljes csere szinten) és ha ma még nem is fontos a 4.0 de azért 3 év múlva már nem feltétlen lesz hátrány ha tudja az alaplap mert sok mindent bele lehet rakni utólag bővítőkártyával de azt tutira nem.
    Amúgy meg ssd szinten is lehet tőle érdemi gyorsulás nem feltétlen csak vga-ba kell gondolkodni.
    Én ma már biztos nem vennék 3.0-ás konfigot-
    Megintcsak szerintem azért nem fogja beletenni az intel a 390-be a támogatást mert ezt eladja a plusz 2 mag is és jövőre meg lehet majd a pci express 4.0 támogatás az egyik marketing duma mint csere ok...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák