Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #18 üzenetére

    Szerintem Raptorból nem készült annyi, mint a rendes otthonra szánt winyókból, mégis rengeteg most apróban vehető Raptor kifogástalan állapotú... ráadásul a VR-eket sem otthonra szánja a WD, mert Enterprise drive, ugyanúgy mint a Raid Edition-ök vagy az S25.
    Ráadásul nem vagyok benne biztos, hogy egy 15k-t pörgő régebbi winyó gyorsabb, és halkabb, mint ez.

    FRENK1988: nem kellett elszállni tőle, egy 7.2k-t pörgő winyó 12-13 ms-es elérési idejéhez képest annak 8-9 ms volt, és érzésre én ennyit is éreztem kb, ennyivel volt gyorsabb.. a VR 7 ms-e a sokkal nagyobb adatsűrűség miatt megint 1 fokkal jobb érezhetőségben, és a 3 ms gondolj bele, negyede a 12-nek!!! Hagyományos, lemez-fej technika adja ezt a sebességet! Ez bravúr! Ilyenkor nem érdekel az SSD. :N Ez egy szép dolog. Tisztelni kell. És 600 giga. Szerintem ha ezt a winyót 10-15 rongyért lehetne megvenni itt Mo-n, nagy mértékben visszaesne az SSD-k eladása, de sajnos ez nem így lesz, csak reménykedni lehet, hogy a 600 gigás változat 50 ezer alatt lesz. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák