Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz DoxaM #414 üzenetére

    Szerintem itt, aki nem érti és mellékarattyol, az nem feltétlen én vagyok...te netán szintén a nem használtam se a 8-as, se a legújabb 10-es OS-t táborba tartozol, csak screenshotok alapján próbálsz okítani? :D
    Egyébként nem is funkcióra értettem, de én mikor elindítom a 10-es TP verziót, kinézetre baromira nem látom benne az XP-t, pedig néha napján 1-1 gépen még azt is használgatom....ez a kinézet full a W8.
    Nyilván alapból is módosítanak sok mindent egy új OS-en, evidens, h nem uolyan formában tolják előjük, de odatolják a 10-esnél ez tény és, ha esetleg próbáltad, kijelentkezés után van "óriáscsempés" képernyő is...persze mindez szolidabban tálalva, asztali mód a default, nehogy megijedjenek tőle egyesek. :D
    Szuverén joga mkinek, az igaz, csak itt sok minden nem szimplán a kinézetre, csempék színére lett ráfogva, hanem h xy dolgot nem lehet megcsinálni a rendszerben, használhatatlan stb., ami meg pont nem igaz.
    Illetve nem muszáj metrózni se annyira rajta, mert aki használja az tudja, h csak egy másodlagos felület és javarészt asztalon dolgozol. Viszont kérdem én, akit zavar csempe, Charms Bar és társai, v Start menü hiánya, akkor utóbbira mért nem képes feltenni egy ingyenes alternatívát (pl. Classic Shell) (Google-ban simán rá tud keresni), amiben már 8.0 idején beállítható volt az asztalra boot és letilthatóak előbbi elemek??? Mert ezzel gyakorlatilag utána szinte soha nem találkozik Modern UI-val. Bezzeg Skye, tört Office, PS, uTorrent és társainak felrakása az megy...Vagy sima 8.1-ben tálca tulajdonságainál natívan beállítható asztalra boot és Charms Bar egy részének kikapcsolása, azt a 2 db pipát mért nem képes r=1 user betenni/kivenni, ha annyira zavarja??? Ha ezeket nem képes, akkor vsz ennyi erővel desktopon még egy háttérképet sem tud beállítani, v tálca színét megváltoztatni.
    Tehát mkinek ott volt erre számos lehetőség, h 2-5 perc alatt megoldja, ha annyira zavarja benne xy dolog, ahogy arra is, h vétel előtt tájékozódjon az új rendszer felől, viszont, ha annyira nem érdekli ez az egész, maga az oprendszer, szgép stb., ennyire analfabéta hozzá (mert az, ezek száraz tények), akkor egyszerűn ne használjon ilyen rendszereket, ha nem feltétlenül muszáj, vegyen magának egy tabletet, netezni, azon is tud...
    Amúgy meg mivel mezei usert jellemzően nem igazán érdekelnek az "ilyen jellegű" újítások, a Win7 funkcióit sem használják ki, ezért leginkább a 10-es fejlesztéseit egy szűkebb, IT-s réteg fogja igazán értékelni. Mert nem hiszen, h nagy átlag, majd virtuális asztalok és társait fogja nyomogatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák