Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz benedekco #93 üzenetére

    benedekco:

    Az ajánlott Kingston 31-32 rongy körül van olyan helyen, ami esetleg holnapra nem tűnik el, én az SF vezérlős SSD-met 34-ért vettem szintén olyan helyen ami nem tűnik el holnapra. Szerintem ebben a viszonylatban nem áll meg a dacia vs. merci összehasonlításod. Nem ezen a 2-3 ezer Forinton fog elvérezni senkinek az SSD vásálása. Akinek meg mégis, az inkább költse kenyérre azt a pénzt, mert jobban szüksége van rá.

    cszn:

    Maradjunk annyiban, hogy nem volt túl sok újdonság benne számomra. De annak örülök, hogy az angolul nem tudók is kaptak ezáltal egy viszonylag részletes összefoglalót, hogy mire is kell figyelni.

    Egyébként érdekes, hogy szerintetek aki kritizál, az csak partvonalról teheti, és biztos csak a szája jár és/vagy inkompetens. Én leírtam a műszaki kifogásaimat, nem is cáfolta meg senki, inkább megerősítették más hozzászólók.

    Nekem senki nem tudja bemagyarázni a fehér falról hogy fekete, csak azokat sajnálom, akik ezen tesztek alapján vásárolnak a boltban, márpedig elég sok ilyen ember van. Azt képzelni, hogy ezeknek a teszteknek nincsen befolyásoló, véleményformáló ereje, butaság. És néha (nem mindig, de például most is) olyan érzése van az embernek, mintha erre mások is rájöttek volna... Egyébként nem ez az első eset, hogy pont a Kingstonnal kivételeznek (lásd: 1-2 éve a nagy pendrive tesztben pont ugyanolyan Kingston 2gigás pendrive-ot vettem ami az itteni teszt szerint 20/10-et tudott. Na ennek pont a fele volt igaz, és nem csak én jártam így).

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák