Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tha_answer

    őstag

    válasz MikiLóS #22 üzenetére

    a btc onmagat menti. nem kell megmenteni. amig nem torheto addig nyer amig a politikusok nem fognak felni tole valosan
    utana kinyirjak
    a millio dollaros kerdes h mikor kell kiszallni

  • VIC20

    őstag

    válasz MikiLóS #22 üzenetére

    ,,...de a Bitcoin -t ki fogja meg menteni ...?"

    Stílszerűen: sen ki.

  • alton1978

    tag

    válasz MikiLóS #51 üzenetére

    Félreértés ne essék, én nem védem a bányászokat. Kifejezetten örömteli, hogy Kínában lekapcsolják és átköltöztetik a bányász farmokat. Végre nem tudják a kínaiak centralizálni egy alapvetően decentralizált technológiát. Nagyon helyes, minél több helyütt legyenek szétszórva a világban.
    Most abba nem megyek bele, hogy a hagyományos, elavult bankrendszer, a kizsákmányoló, tolvaj bakkárokkal és az uraikkal mekkora energetikai pocsékolás végeznek a blokklánc technológiával szemben. Meg sem említve az uralmukat még ideig-óráig fenntartó hadsereg pusztító energetikai lábnyomát.

    Nem bányászkodom, csupán a blokklánc technológia az, ami egészen új megvilágításba helyezi - számomra - a jövőt.
    A Bitcoin hálózat mögött lévő ( nem a bitcion, mint kriptovalutára gondolok ) technológia az ami forradalmi. Az, hogy ezen technológia "melléktermékeként", coinokat adnak ki az egyes erre a technológiára épülő cégek, társulások, az egy dolog.Ezen lehet nyerészkedni. Ugyanúgy, mint az elavult értékpapír tőzsdén a múlt évezredi cégek értéktelen papírjain.

    Számomra a probléma az, hogy az Öcsköshöz hasonló emberek olyan dolgokról (nem) fejtenek ki véleményt, értelmes hozzászólást, aminek még csak az alapjait sem ismerik.
    A tömény rosszindulat és rosszakarás sugárzik sok-sok kommentelőböl a blokklánc technológiával kapcsolatosan, hogy az már-már szánalmas. Konstruktív, érdemi hozzászólásra nem kaphatóak.

    Értem én, hogy a bányászat nem éppen ideális dolog, mert nincs videókártya. Abba bele sem megyek, hogy aki játszani akar, annak miért is kell a legújabb kártya hozzá...Én is tavaly dec. 27.-én vettem egy 3060Ti-t, 210e pénzért, de munkára és nem játékra. Főleg nem bányászkodásra.

    De, azért mielőtt köpködük, érdemes lenne utána nézni, hogy miről is van szó.
    Nem mellesleg, lehet éppen a blokklánc technológia lesz az, ami megreformálja a teljes energetikai ipart.Is. Mert afelől ne legyen kétség, hogy 5-10 év múlva a bitcion és at etherium hálózat olyan szinten fogja megreformálni a mindennapokat ( jó és rossz irányban is sajnos ), mint az internet tette azt napjainkra.

    Az, hogy ez jelenleg mennyit fogyaszt, eltörpül például a bankrendszer, hadiipar, gyógyszeripar, klimatizált helységek vagy a - mily triviális -, de az Amerikában használt ruhaszárító gépek "fogyasztásához" mérten.

    Summa-summárum: nagyszerű hírek vannak a világban a Bitcion és Etherium hálózatával kapcsolatosan a világban, és ideje lenne végre pozitív képet is festeni, nem csak a kicsinyes hozzáállásunkat dicsfénybe emelni. A bitcoin, a Bitcoin és a blokklánc technológia itt van és maradni is fog. Sem betiltani, sem megszüntetni ezekután már nem lehet. Decentralizált és ez a lényeg.

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

Új hozzászólás Aktív témák