Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz galaktikus #3 üzenetére

    Most tényleg?

    Hát nem tudom, teljesen más belépő élek vannak ezeken, az érintési terület és a billentyű méretben is eltér, és lehetne sorolni.

    Mert minden táblalép hasonló felépítésű?

    Viszont egy dolgot nem értettem mindig. Mindenki azzal jön általában, hogy minden kínai akármi az koppintás. Tudom ez tükrözi a közizlést és ezzel, ha csak mondani akarunk valamit egy fórumon, akkor lehetőségünk is lesz rá, mint neked.
    Árulj el nekem valamit. Ha valaki egy letisztult elegéns kicsit üzleti felhasználású terméket akar a piacra dobni, de már van hasonló a piacon, akkor baxxa tele a házat csupa kanyargós vonallal, tolja el jobbra fel a billentyűzetet vagy az érintési terület költözzön balra és legyen 3szög alakú? (lassan erre tendál az asus pár gépe tehát lehet még ilyen is)
    Csak mert minden noteszgép áll egy csukható fedélből és igen, általában ott van a monitor, alatta hangszóró vagy benne eseetleg rajta aztán a kötelező billentyűzet középen és azt követi hozzád közeledve az érintési terület (igen Jerry).
    Akkor most az első táblagép koppintása minden további táblagép ha az elméleted komolyságával eljátszunk....
    Az avantgarde korszaknak ha nincs is teljesen vége, már nem akkora divat, engedjük meg, hogy a táblagépek továbbra is hasonlítsanak egymásra.

    Az apple az az alma amit éva megrágott? -vajon utánna kiköpte?

    (Mellesleg kérek mindenkit, ne mindent az appleről koppintsanak a többiek már (pl az oledet XD), az apple nem sikkkkkk, egy termék, ha szerintetek többek vagytok attól, hogy egy túlárazott ex divatkacattal rohangáltok, legyen, de aki luxust akar venni nem azt vesz, aki ár/érték/minőség 3szögből akar venni terméket, általában az sem. Aki az ios miatt veszi, respekt.)
    Az pedig, hogy pl a szenzorszigetet mindenki átvette nem az apple érdeme (pici tájékozódás után világos lesz a rajongóknak is, hogy az sem apple találmány, de nem pukkasztom ki az önképzés piciny buborékját, keresgéljetek), azt az apple is másolta ha úgy tetszik, és mivel az apple eladások (ne menjünk bele melyik rétek miért veszi) magasak, a konkurencia másolta a megoldást, mert ők is több telót akartak eladni, de ők is érezték, hogy szar ez, és lassan le is lépik a dolgot, ráadásul egészen használható megoldásokkal. Amikor az apple lekattan a szigetről és cseppet tesz be vagy beteszi a kamerát a képernyő alá / bele, esetleg ne adja ég csúszkás megoldásokat alkot akkor is ő fogja kitalálni, vagy akkor már másol?
    Nem. Piaci trendet követ. Pont mint a többiek.

    Csak kína "másolna", vagy neki van számottevő ipara ami kezdi szúrni a többi nagy szemét?

    Az pedig, hogy miért mindig a kínai termékek kerülnek a másolás kínpadjára is egészen érdekes, de fogadjuk el, hogy komolyban dél-korea / kína / usa gyárt telót, de taiwan / japán még beférne. Magyarként inkább azon sírnék, hogy nekünk miért ilyen erős a mezőgazdaságunk, mert ha nem lenne, biztos mi is ipari ország lennénk és másolgathatnánk kedvünkre. (Jah és igen, ki ne maradjon a helyzet próbálgatása sem: Most leülsz, megnyugszol, hátradőlsz, elemzed a kérdést, és nem hazudsz. Cégvezetőként ha számodra elérhető egy kész technológia, a cégednek pedig még nincs meg, de a piacon előny lenne ha neked is hamar meglenne, mit tennél? Dollár milliárdokat tolnál vmi fejlesztésbe hogy elérj oda ahol a konkurencia a kész megoldással tart? VAGY. Megvennéd a boltba, a fejlesztő részleged szétkapná, ha fejleszthető tolna rajta vmit és bolt, ha nem fejleszthető akkor meg egyből bolt más néven? Ugye hogy ugye,

    Kirin chip létjogosultsága (és persze a többi egyéni megoldásé)

    Sokszor olvasom a kirin chip de szar de kopi meg a snapi az isten meg egyéb, meg azért nem adják el senkinek mert kinek kéne... Belegondoltatok abba, hogy a huaweinek most van forrása elegendő ahhoz, hogy fejlesztgessen saját rendszerchipet (szerver piacon és telókba is)? Okosan teszi hogy így jár el, részint amerika azt hiszi, hogy a stratégiai alkatrészek gyártása miatt mindenkire hatással tud lenni a tech piacon, és szankciókkal erősíthet a saját vállalatai pozícióján (és részben iigen, még). Erre jó megoldás a kirin chip mert aligha nevezném gyengének és egyre jobb lesz. A magkiosztást pedig mintha (kirin980) épp átvette volna a dragon is a 855ben. (lehet tévedek régen olvastam lusta voltam utánnanézni, de eskü ha itt lett volna leírva vhol ide koppintottam volna).

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

  • bencze

    senior tag

    válasz galaktikus #3 üzenetére

    hát ja még a szar hűtést is lemásolták. az árát mondjuk nem sikerült.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák