Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoolsNOS

    veterán

    válasz #20691712 #43 üzenetére

    Mint mondtam ez még xp-s időkben volt, akkor max tescoban dolgoztam. Kb 2 óra alatt visszament minden formázással együtt. Természetesen már akkor is külön partíción volt a win. Most dolgozni csak a benti gépen dolgozok. A sajátomon semmit sem hagyok a winnek oda rakni ahova ő akarja. SSD-n van a win ha esetleg újra kell rakni kb 20 perc, és még egy óra a programok. Képek filmek egyebek maradnak a helyén. Játékokat steam csak ellenőrzi. Lista alapján megyek végig. Kb egy kövnyvtáram van ami nélkülözhetetlen. És a frissítések ellenére nem érzek lassulást mostanában. Azaz minimálisat, de az nem zavaró. Persze ha munka lenne a gép akkor lehet más lenne a helyzet. Azért a benti gépen többet küzdök, igaz ott nincs ssd.

    (#44) hallador: igen a frissítés elsőre sok lehet, bár ha egy későbbi release-t telepítesz akkor le lehet redukálni. Ugyanúgy be fogja aktiválni azt is a kulcsod, vagy mint írtam a feleségem gépe simán felismeri, hogy a géphez tartozik eredeti a win, nem kér semmit.

    [ Szerkesztve ]

    I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Új hozzászólás Aktív témák