Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Glenda #12 üzenetére

    Pont olyan példákkal akarod alátámasztani a mondandódat, amik tényleg működnek. :)

    opr: Szeretem az ilyen témákat. ;)
    TC? Több ablakos fájlkezelő. Mutass nekem olyan tudású intézőt. :K De ott van a Gnome-commander, ha feltétlen TC like progi kell.
    np++? Kate.
    Visual Studio? Kérlek. https://prog.hu/hirek/3896/ingyenes-linux-on-es-mac-en-is-futo-visual-studio-t-adott-ki-a-microsoft ;]

    Ha meg nálad meghalt a Debian, azt kimerem jelenteni, hogy vagy a gépeddel van valami gáz, vagy user error. Ha olyan lenne mint aminek lefestetted, akkor nem futna annyi Debian szerver meg desktop a világon.
    Az Uborka meg olyan amilyen, de az se hal meg 15 percenként.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • hallador

    addikt

    válasz Glenda #12 üzenetére

    Pont erről beszélek. Semmi nem működik, csak izzadtságszagú erőlködések vannak alternatívákkal.

    Szóval, ha Te hozzászoktál a Windows-hoz, akkor semmi más nem jó neked. Ok Ez Te vagy, de hülyeségeket ne jelents ki kérlek, mert értem én a Microsoft propaganda gépezetet, de jelen pillanatban azt hiszem érzi az MS is, hogy nem egészen úgy alakultak a dolgok ahogyan elképzelte.

    Az MS propaganda, szép dolog, esetleg odaírhatnád, hogy szerinted, és neked azért nem felel meg, de kijelenteni, nyilván az MS azért kezdte átemelni a Linuxos technológiákat Windows 10-be, mert annyira izzadságszagú a dolog.

    Én 2008 óra Linux-ot használok a gépeimen, eddig izzadságszagot csak ott éreztem, hogy a Windows-al mindig baj van, vagy napokat kell várni a frissítésekre, meg folyamatosan megmagyarázhatatlan lassulásokkal. ransomware-ekkel kell szívni... És most azt hiába vesszük elő, hogy van már Linux-ra is mert folyamatosan windows-os gépeket ér el...

    Szóval engem a Windows már irritál, mint használható kategóriába tartozik... Amiért még fizetnem is kellene.. :) Nem.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák