Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz SunMount3r #8 üzenetére

    1. Igen, kompromisszum mentes, képjavítós (MadVR) lejátszáshoz minimum az kell.

    Persze, mert ahogy a MadVR-t elnézem, messze túllő a mostani fixfunkciós (i)GPU részegységek képességein.
    Igen komoly extra igényeid vannak, értem én, csak azt kell látni, hogy ez egy részpiac kis részének a rétegigénynek a felső rétegének egy kis szelete( ;) ).
    Továbbra sem értem, miért nem jó egy PCIe VGA erre a célra egy ITX lapban. 560-ból még van is single slot, tápcsatlakozó nélküli megoldás.

    2. Építs akkor kedved szerint maxi tornyos, vízhűtéses über-izom gépet HTPC-re 2 millióból, a te dolgod, az meg, hogy én mit tartok reálisnak (és ami amúgy is az)

    Pont az volt a mondanivalóm lényege, hogy amit akarsz az megoldható ITX méretben szabvány alkatrészekből. Nem kell hozzá mindenféle speciális mATX méretű integrált CPU-s és GPU-s eldobható lap. Ami biztosan drágább lenne a célzott piac apró mérete miatt, mint a szabvány alkatrészekből összerakott megoldás. Gyanítom amit én javasoltam az kisebb méretet rerdményezne, már csak az alaplapok méretéből kiindulva.

    3. Igen, pl. miben? Formátumtámogatás, HDR, 4K, minden megy.
    Pl. fixfunkciós részegységekben. A Polaris-oknak jóval több dolgot kell a magasabb fogyasztású általános célú részegységeikkel megoldani, mint egy Pascalnak vagy Gen9.5/10-es Intelnek. Intel IGP pl. köszöni szépen, sokkal jobb HTPC-be, mint a mostani AMD kínálat.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák