Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz dezz #73 üzenetére

    "szóval, nem adtok ki olyat, ami nem fut az egyiken, kivéve, amelyiken nem fut."

    A VIA implementacioja nem publikus es nem mukodik rajta semmi, me'g egy egyszeru clGetDeviceInfo hivas sem. Csupan azert emlitettem meg oket, mert belekezdtek, akartak volna csinalni, de beletort a bicskajuk. Ok lettek volna a 4. szereplo.

    "Korábban az Intel OpenCL drivere is kezdetleges volt, miközben az AMD-é és NV-é már nem. Akár független valaki, akár nem, nem várható, hogy félévekig várjon egy szoftver kiadásával az egyik HW gyártó miatt."

    Egyreszt a multrol beszelsz, mig en a jelenrol, masreszt meg amikor a WinZIP OpenCL implementacioja elkeszult (cca. 2 eve), akkor az nVIDIA-e teljesen franko volt mar, ergo elvarhato lett volna, hogy legalabb AMD+nVIDIA-n fusson. Csak ugye az exkluzivitas nagy ur, az sokat meger az AMD-nek meg a tobbieknek is adott esetben :U

    "Ha valós veszély lenne, amit a 4. bekezdésben írsz, szerintem a WinZIP kiadója nem vállalta volna a felelősséget."

    Kar, hogy az OpenCL compilert nem ok keszitik, tehat toluk fuggetlenul barmikor elsz*rodhat az egesz GPU-gyorsitott tomorito szoftveruk :) Ok meg felteszik a kezuket, hogy az "AMD volt!" :U De ha szamodra abszolut megnyugtatonak tunik a WinZIP GPU-gyorsitasa, nyugodtan hasznald, nekem teljesen mindegy, ki mit hasznal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák