Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outsiderman

    tag

    Hát ez a Panasonic lehet hogy belépőszintű de az ára már nem az.

    Saját tapasztalataim UHD tv-vel:
    Két hónapja vettem egy alap 40" UHD Samsung UE32HU6900 Tv-t monitornak 150.000 a Media Marktban.
    Nincs benne 3D, de nekem nem is kell.
    A 4K-nak játéknál, munkánál van értelme, de filmet és TV-t is jó nézni rajta, mert felskálázza a tartalmat.
    Látványos a különbség. A hangja szép tiszta 2x10W nekem elég, ez nem házimozi csak egy TV.
    Játékokról annyit, hogy erősen VGA igényes játékoknál, Sniper Elite 3, Far Cry 4, stb. komoly gond van, nem csak a teljesítmény de a Vram-al is, mert 4k-nál 3-3,5 Gigát simán használ. Nekem egy GTX770-em van ezzel 4k-ban nem Ultra beállítás mellet 30FPS éppen hogy megvan. De a többi egyszerűbb kevésbé VGA limites játék Omsi2, Spin Tires, Train simulator 2015, Assetto Corsa és Project Cars BETA egyszerűen gyönyörű és összehasonlíthatatlan a 720p, de még a FullHD-hoz képest is. Az élsimítás majdhogynem feleslegessé válik. Minden éles és tiszta a messzi távolban is. Train Simulatorban PL felsővezetéket távolban is látni. Assetto Corsa-nál a pálya melleti szalagkorlát, drótkerítés tényleg látod a drótot a Project Cars esőben meg hihetetlen.
    Olyan a hatás mintha 960x540 után a FullHD, de még élesebb és tisztább. Ezt sajnos csak saját szemmel lehet látni, akárcsak az Ocolus Rift-et.

Új hozzászólás Aktív témák