Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ceree

    senior tag

    Nem vagy egyedul, engem is nagyon idegesit a folyamatos es kotelezoen elvart(!) frissitesi mizeria. Droidon meg tudom tenni, hogy az aktualis apk-t lementem frissites elott, ha nem ok az uj, megy vissza a regi. A kedvencem az volt, amikor a frissites csak annyit tartalmazott, hogy megjelent egy reklam a programban... :-)

    Vagy amikor elvarjak hogy frissits, es a regi verzio mukodeset meg ellehetlenitik (pl.: Waze), az uj pedig bugos a keszulekeden (kilepes utan is porgeti a gps-t).

    Pc-n kb. a windowson es officon kivul szerintem nem is frissitek semmit, vannak nagyon jol bevalt regi programok, amik egyszeruek, sallangmentesek, az uj verziokban pedig pont ezeket vegzik ki (pl.: Goldwave). Regebben reinstall elott (bar ilyet mar evek ota nem csinaltam) szoktam az uj verziokat kiprobalni, aztan format utan mentek fel akivalsztott verziok. De pl. Goldwave, Aschampoo, Deamon Tools, Total Commander, Winamp verzioim nem mai darabok... De ha egyszer funcionaltiasban tokeletesek, minek varialjam oket?

    Másolat_eredetije

Új hozzászólás Aktív témák