Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbendre

    őstag

    válasz leslien #757 üzenetére

    Nehéz kérdés. Szerintem ár-érték arányban nem éri meg.
    ...Háttér...
    Tetszik az AOD és a letölthető régi Pixelről származó háttérképek, de, hogy a marvelous marble nem képes befrissíteni a felhőket, időjárást az szánalmas... Megint telepíthetem a hackolt APK-t és tuti akkor nem lesz AOD wallpaper... Hát nem tudom mit mondjak ...
    ...Kamera...
    Jó a kamera, talán egy halványabban több a bemozdult fotó. 3 éves gyereket próbálom fotózni. A 2x zoomoz még nem nyomtam meg :D Szóval nem tudom mikor fogom használni.
    Video tapasztalom nincs. Majd jól megírom.
    A Kamera (ahogy sokan leírták) nem lett jobb. Csak kapott egy 2x zoomot.
    ...Kijelző...
    Ok, itt van a 90Hz, de vagy öregszem és a szemem romlik, de engem nem gyözött meg.
    Igen, olyan mintha 90FPS lenne a régi 60FPSel szemben, és igen, látom, hogy szebb, nem mossa el és nagyon "fludi" meg minden, de valahogy nekem nem... nem érzem, hogy nekem ettől jobb. A betük valóban nagyon élesek ahogy görgetek, de nem így szoktam olvasni :)
    Amikor meg minden áll a szöveg akkor meg mindegy.
    Ami feltünt, hogy a P2XL en minden sokkal sokkal színesebb. Sokkal. Olyan Samsung effect.
    Saturated beállítással. Ezt nem tudom előcsalni a P4en. Így olyan érzésem van, hogy hiányoznak a színek!
    Nincs viszont color shift. Azaz ahogy forgatod a telefont a kijelzőn minden szín nagyon szépen változik. így mindenki megtalálja melyik szögből nézve tetszenek neki a színek a Pixel2-n :D
    (Najó ez tényleg zavaró tud lenni)
    ...Soli radar...
    hehe, két jó funkciója van: kikapcsolja a kijelzőt ha nincs senki a telefon közelébe.
    valamint feléled a telefon ha lassan mozogsz a telefon felé.
    Mást nem tud. Jó, lehet Pikachu integetni meg a számok között váltani, de ez nem igazi funkció. Majd ha olyat tud mint az LG Air motion. De nem tud.
    ...Számomra...
    Ez egy nagyon jó telefon. Sokat tud és jó is. De Akinek már van Pixele nagyon kicsi az upgrade.
    Megvan a Pixel feeling. Megvan a brutal gyors Android. Megvan miden, de ez idáig is megvolt :)
    Árban nem lenne szabad 3x szorzónak lennie. :C
    Szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Új hozzászólás Aktív témák