Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPatrik

    aktív tag

    válasz #73749248 #353 üzenetére

    Ne észlényezz feleslegesen. Én indoklással alátámasztva mondtam, hogy aki eddig el akart lopni valamit, az eddig is simán el tudott. Átlag r=1 usernek ténylegesen mindegy ez. Jön a frissítés, lefrissül, azt jónapot. Szerintem a böngészők patch-elése fontosabb, mert az nagyon gáz. Amúgy meg ez az egész fel van fújva. Minek kellenek kis rajzok, meg ilyen fancy nevek? Ez marketing. Lehet az Intel elnök jókor eladta a részvényeit, mostani zuhant árfolyamon visszaveszi, a balhé elmúlik 1 éven belül és nagyon sokat keresett.
    Technikailag nagyon nehéz tudni, hogy a memóriában mi hol van, ehhez a windows nagyon mély bugyrait kell ismerni. És ez a sebesség nem teszi lehetővé a random próbálkozást. Másrészt, ezt is írtam már, a Windows maga egy nagy lyuk, ezért nem érdemes ezen pörögni.
    Végül pedig: ez egy akkora változást jelent kernel szinten, hogy szerintem érdemes kivárni (igen, az otthoni usereknek...) Majd ha lesz vele 1+ hónap tapasztalat és már 3 patch a patchhez, akkor ajánlanám telepítésre.
    szerk: Nem követem most ki hol tart vele, de olvastam már rosszat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák