Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Mebírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • BITBOYS

    addikt

    válasz szab.tam #10 üzenetére

    Amit szeretnél szerintem minden gond nélkül kivitelezhető.
    Kiterjeszted az asztalt, majd a kész skiccet átlököd a másik megjelenítőre.

    Nincs ebben a tapizós dologban semmi extra. Usb-n keresztül kapcsolódik a géphez, így sajnos oda kell figyelni a latency-re is, mivel a több érintési pont jobban bekavar, növekszik az érték. Általában a leggyorsabb a 7ms ami felkúszhat a duplájára is.

    Különben keretben is megvásárolható a multi-touch, csak ráakasztod a plazmádra, lcd-re a megfelelő méretet és már mehet is a tapizás óriásképernyőben :D

    (#12) akosf: Nem az operációs rendszer dönti el a beviteli pontok számát, hanem maga az eszköz. Tehát ha a monitor nem tud csak 1 beviteli pontot, akkor az oprendszer ezt nem tudja megnövelni. Mindig annyit kezel amennyit a beviteli eszköz tud, de itt már a szoftver is közbeszólhat.

    [ Szerkesztve ]

    Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

  • Enton

    addikt

    válasz szab.tam #20 üzenetére

    Én teljesen értem, mi az, amit te szeretnél.
    A lényeg, hogy legyen két monitorod amelyikből az egyik egy nagyobb tv(projektor bármi) a másik meg egy kisebb és igazából digitális rajtáblaként funkciónáljon.
    De ne csak az adott progikban, hanem miután a win betölt használható legyen másra is ezért akarod ezzel, ezt megoldani, csak nem tudod mennyire hajlandó az ilyen 24p meg hasonló specifikus dolgokat együtt kezelni főleg a multitouch-al. :K
    Érthető ez mint a vakablak. :K
    Egy ilyen redszerre én is áhítoznék. :K

    [ Szerkesztve ]

    "mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

  • Enton

    addikt

    válasz szab.tam #36 üzenetére

    Sima Xp sz*rik a multitouch-ra. Érintőképernyőt csak a Tablet XP hajlandó kezelni.
    Viszont az meg ritka mint a fehér holló. Hogy multival tud-e mit kezdeni szerintem tud.
    De még csak sima egytouchos-at volt szerencsém kipróbálni azt vitte.
    Vagy max ha van hozzá valami meghajtódriver akkor taán megy sima Xp-ken is.

    "mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák