Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Morden24 #23 üzenetére

    "Mondjuk kurva erős beszólás, hogy a felhasználók 80%-a nem használná a Flash-t."

    Mondjuk igaz, lehet az akár 90% is. :D

    Már bocsi, de a jelenlegi mobilok hány százaléka tud bármilyen szinten html böngészni?
    Ezeknek hány százalékán használják is ezt a funkciót?
    Ezek közül vajon hány százalék hiányolja az idegesítő flash reklám bannereket és a legtöbb mobilra jellemző kis képernyőn használhatatlan flash alapú oldalakat?

    No ha ennek utána gondolsz, akkor máris nem olyan meglepő a kijelentésem.
    (Főként, hogy nagyjából 1-1,2 milliárd mobilkészülék van ma forgalomban, ennek a 10% is igen szép szám :) )

    ----

    "az mms&bt hiba ugyebár kardinális"

    Közel 600 kontakt van a névjegyzékemben de egyet nem tudnék mondani akiben biztos volnék, hogy használt életében akár egyszer is MMS-t, de abban 100%-ig biztos vagyok, hogy én az életben nem küldtem és nem is fogok (kapni is csak kettőt kaptam, mindkettő a szolgáltató reklámja volt, és azt is egyetlen kattintással meg tudtam nézni Safari-ban).

    A BT meg egy olyan dolog, hogy környezet függő. Aki olyan környezetben forog ahol divat csengőhangokat küldözgetni, annak hiányzik. Rám mondjuk eléggé furán néznének, ha valakinek BT-n próbálnék átküldeni egy doksit és nem e-mailben :)

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák