Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Typhoon47 #9 üzenetére

    Szerintem nem flémkeltő dolog jót röhögni azon, hogy a Flash eddigi verziói pöppet alacsony minőségi színvonalon vannak.

    Én anno csak bááámultam, hogy mennyire fasza a Safari a szifonon (igazából mai napig az egyetlen dolog, amire úgy gondolok, mint VALÓBAN nagyon kiemelkedő cucc az iPhone-ban), és ha nem is bömböltem, de azért el kellett ismernem, hogy az Opera nem kevésszer fagyott/lelassult a Diamond-om alatt, szóval finoman szólva sem volt ugyanaz a netes élmény.
    Aztán egyszer nyomtam egy Opera verzió-frissítést, a Flash Lite kiesett a képből, és láss csodát, megtáltosodott a böngésző, fagyások megszűntek, sebesség az egekben, nincsen széteső meg ugráló scrollozás/weblaprender, egyszóval halleluja.

    Azóta egyáltalán nincsen a mobilomon flash lite. A desktopomon van, de mivel alaphelyzetben 64 bites IE-t használok, nem is látom. Ha valamire kell, megnyitom a 32-est, ahhoz fel van telepítve.

    Mondhatnám, hogy remélem: megírják civilizáltan a szifonra a flash-t, de ha eddig nem jött nekik össze, akkor miért most kezdődne el? Ahogyan már más is írta: ha van eszük, kikapcsolható lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák