Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ádám16

    addikt

    válasz KoryHu #30 üzenetére

    Ez nem feltétlen van így. Valószínűleg menni kell utána, de lesz az, ha nagyon akarod.
    Én tavaly egy Note4-re csaptam le brutál jó áron. A mobilarénán megjelent egy cikk az árváltozásról, és kb 1 hétre rá még sikerült nagy nehezen szerezni egyet. Annyi pénzspórolást megért egy kis utánajárás, telefonálgatás. :)

    S6E pedig szerintem nem éri meg így sem szolgáltatósan. A barátnőmnek a Telekomtól Valentin napi akcióban, Next S-sel (ami most kb a Blue M) kedvezménnyel 45k-ért (!!!) hoztuk el. És ez nem egy egyedi akció volt, bárki megvehette. Ennek tükrében már mindenhol és mindenhogy drága most a szememben.

    M5Norbi: ahogy Silkó úr is írta: "a HTC mellett szerintem csak a DAC, az akku, meg a proci/RAM." Ha ez nem elég ok a váltásra, akkor nem tudom, mi lehet. Attól függ egyébként, mennyit kéne rádobnod az S6-ra. Személyes véleményem egyébként az, ha nem unod a Samsung felületét, elégedett vagy, és annyira nem vágysz másik készülékre, akkor felesleges új készüléket venni, legyen bármilyen árban bármelyik készülék. Majd eljön úgyis az "unom" érzés, ahogy mindenkinél, és utána kell akciók után nézelődni, mert így nagy lehet a megbánás esélye

Új hozzászólás Aktív témák