Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hzi

    aktív tag

    válasz <Adamsky> #60 üzenetére

    "Persze mindig lesz olyan is (pl. Hzi), akinek - ugyan nem a notch, hanem a lyuk - kifejezetten tetszik"

    Nem azt írtam, hogy kifejezetten tetszik. Kifejezetten a full képernyő tetszene, amiben nincs semmi lyuk, levágás, stb. De ha választani kell, jobb egy lyuk, mint egy csík. :DDD
    Emellett a selfi téma is lényegtelen 95%-ban nálam, így várom, hogy a "képernyő alatti elő oldali kamera"-téma kiforrja magát! :K

    Hogy vagy te itt? Jóóóól!

  • niof

    addikt

    válasz <Adamsky> #60 üzenetére

    "Miért ne írhatná le a szerző egy cikkben a véleményét?"
    Azért, mert függetlennek kellene lennie. Vagy akkor írja oda, hogy véleménycikk, vagy privát vélemény, hangsúlyozza azt ki! Így olyan, mintha ő akarná megmondani, hogy csúnya, ami lássuk be, akármilyen minimálisan is, de az arra érzékenyeknél terelheti olyan irányban a dolgot, hogy ez nem szép, pedig a delikvenst lehet, hogy eredetileg nem is érdekelte volna a dolog.
    "Egyébként te is azt írod, hogy téged "nem izgat". Vagyis szépnek azért nem mered mondani."
    Nem is akartam, mert egy telefonban szerintem nem esztétikumot kell keresni, hanem sokkal inkább praktikumot, és hibátlan működést.
    "egyediségről az almás cuccok tekintetében eleve nehéz beszélni"
    Nincs is rá igény szerintem, házon belül sem. Engem csak az zavar, amit leírtam, hogy ránézek két telefonra, és fogalmam sincs, hogy milyen készülékek. Egy kaptafa mára az összes. Elvesztették a gyártók az egyéniségüket.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák