Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Ribi #45 üzenetére

    Én sem ettem meg, nem erről van szó. Teljesen igazad van abban, hogy eleve ilyeneket kéne piacra dobni, sajnos ettől mi nagyon messze vagyunk, köszönhetően a profitorientációnak.

    Az ilyen kártyákat mi a francért nem tudják szoftveresen állíthatóvá tenni? Ha egy atitool képes arra, hogy realtime állítsa a frekiket akkor egy driverhez adott extra illesztőprogramnak is kéne tudnia(még a feszültségeket is), lehetne profilokat létrehozni pl.: half-life, mahjongg, bus driver, transport tycoon, egyéb 3d-s gamék... stbstb... ha elindítasz egy exe-t akkor az ahhoz hozzárendelt témát betölti, teszem azt egy hl2-nek kell a tuning tempó(pici frekiemelés) alap feszen, vagy a busdrivernek kell alap freki alacsonyabb feszültségen, vagy egyéb.... az asztalhoz meg elég lehetne bőven a fele/negyede órajel és még alacsonyabb feszültség, persze beállíthatnák, hogy bizonyos frekvenciákhoz mi legyen a minimum feszültség stbstbstb... ennek a fele már most elérhető az atitool-al
    ez a jumper-es megoldás eléggé nehézkessé teszi a kártya variálhatóságát...

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

  • canniball

    nagyúr

    válasz Ribi #45 üzenetére

    "Én belenyomnám a cigit szemébe aki a buszmegállóba eldobja a csikket és nem a kukába dobja..."
    1. Nem mindig van kuka (mer' ugye a sok tajparaszt leszaggatja, mer' az nagy poén).
    2. Ha van is kuka az esetek nagy részében nincs rajta csikktartó (mer' ugye a sok tajparaszt leszaggatja, mer' az nagy poén), a kukába a papírok közé pedig nem vagyok hajlandó bedobni a csikket (akármennyire is figyeltem rá, hogy rendesen elnyomjam).
    3. Még mielőtt félreértenéd: ha van kuka és rajta csikktartó utóbbiba nyomom bele, ennél mi sem természetesebb.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák