Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ha3fis

    tag

    Nekem is volt már sok telóm az elmúlt 10 évben, de tavaly januárban akcióban vettem egy MDA II-t (HTC Charmer) és azóta volt már Mio701-es, de azt eladva újra MDA II-m van. Tavaly november közepe felé lecsúsztam az MDA III 49,9k-s akciójáról, kéz alól meg akkor 60-70 k-t kértek érte, amit sokalltam. Most már 50k alatt is hozzá lehet jutni, de NEM! Mióta megláttam a Diamond-ot, nem alszok nyugodtan :D . Nekem kell ilyen. Ha megnéztétek a neten található videókat róla, akkor szerintem ár/érték/tudás arányban veri a hasonló készülékeket. Előszőr 160k körül kínálták, aztán 130k volt, most meg a gsmhome-ba 102,9k 3 hó garival, 6 hónappal 105,9, de még 24 hónappal is csak 120,9k.
    Olyan infóról olvastam valahol, hogy állítólag szeptember körül lesz megtalálható az egyik hazai szolgáltató (aki eddig is kínálta a HTC termékeit a saját logója alatt) akciós árlistáján. Ezt alátámasztja az a tény is, hogy 3-4 hete levitte a Touch árát 2 év előfizuval 39,9k-ra, ami ugye azt jelenti, hogy nemsoká fog jönni egy új készülék, ezért a raktáron lévőket gyorsan kiárulják. Ez így volt az MDA II és III-mal is és várom az MDA IV-et. Ha így megy lefelé a független ára, akkor erősen 100k alatt kell, hogy felkerüljön az akciós árlistára és biztos lesz jó kis részletfizetési akció is... Bár félek tőle, hogy valami "butítást" kérnek a gyártótól is, mint az tették az elődnél, amibe nem volt benne a wifi. Majd meglátjuk. Most már ezt az egy-két hónapot valahogy csak kibírjuk :)

Új hozzászólás Aktív témák