Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz cucka #6 üzenetére

    Tökéletesen egyetértek veled! :R

    Nekem is ("gyenge paneles" :F ) Samsung 225 BW-m van. 1,5 éve használom, napi 12-14 órát átlagban. Mondanom se kell, hogy tökéletesen működik, és elégedett vagyok vele Tn fikázás ide vagy oda. Film nézésre, játékokra is kiválló, tény hogy grafikai munkákra nem használom. Akinek erre kell, meg túl jó a szeme, az nyúljon a zsebébe és költsön 3-4x ennyit egy 22"-es TFT-re. Én nem azért nem költöttem drágább monitorra, mert nem volt rá pénzem, hanem mert elmentem, megnéztem, tetszett a képe. Nem nézem oldalról, lexarom a betekintési szögeket, mivel általában szemből nézem... :U :B
    Véleményem szerint is egy 22"-es TFT bőven elég egy számítógép asztalra. Sokan elfelejtik hogy egy 24-es 1920-as felbontású monitorhoz komoly és drága komponensek kellenek. Jó proci, jó VGA. Tehát aki megfelelő anyagi háttérrel rendelkezik, csak az vegyen 24"-es monitort. Jelenlegi mezőnyben 1920-as felbontásra GTX 280, és a 4870 X2 alkalmas magas minőségű megjelenítésre játékok alatt. Mind a 2 kártya jóval 80k felett van. Ezért kell 5x meggondolni, mekkora monitort választunk. :U ;)
    Nekem 1680x1050 is elég látványos, és mivel 60cm-ről nézem, nem is igénylem az ennél nagyobb panelt.

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák