Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Nikk #36 üzenetére

    Ez mekkora baromság. Ha normálisan fel van rakva a driver, akkor működik.
    W8-at céges környezetben kevesen használnak, XP->W7 váltásnak volt eredménye, de w7->w8 sok értelme nincs, viszont költsége annál inkább. Tehát w7+AMD VGA+PS köszönik jól elvannak. PS-ből sem váltottunk. CS4-et nem érdemes upgradelni egyelőre. Hátha tesznek majd a következőbe pár hasznosabb funkciót, és javítják a sokéve bennemaradt f##ságokat.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz zoltanz #47 üzenetére

    Hááát, arra volt a legnagyobb szükség, meg a 3D-re ;]
    A fontok kezelése, segédvonalak kezelése, átméretezések és a vektoros eszközök (OK, illut is el kell adni) semmit nem javultak. Néhány a régóta _hiába_ kért "extrákból": lekerekítés állítható legyen, átrendezhető rétegstílusok, duplikálás mappákra is, több réteg egyidejű effektezése és keverési mód átállítása, fontok csoportokra bontása...
    Persze ezeket nem használják, akinek egy kis blur vagy csak 'mittomén sin city effekt kell, de ezek már kb. CS4 wishlistes dolgok nagyrészt...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz Nikk #57 üzenetére

    Tévedsz, Photoshop, Illustrator, InDesign és Corel is köszöni szépen boldogan dolgozik a HD7770-val.
    Videó szerkesztésre, 3D-re, CAD progikra igazad lehet, de a fentiekben olyan szerény a GPU terhelés, hogy jobban megéri több ramra vagy SSD-re költeni.
    Gyakorlatból mondom, sokadik év és a sokadik konfig után. Megjegyzem céges gépen i5 van CSAK IGP-vel, PS néha "mikrolaggol", de elvan, Corelnek meg mindegy. Persze a 16 GB ram és az SSD jót tesz neki is.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz Nikk #60 üzenetére

    Első grafikonon a 2 GB-os nV kari vs. szerény 7750 között 2 sec az eltérés. Nálam ennyi belefér. :)

    Lentebb:
    "The NVIDIA Quadro NVS 450 is understandably the slowest performer since it does not support OpenCL, but you can see the massive increase in performance it received with the 13.0.1 update. Post-update, it is pretty close to the Intel HD 4000 graphics, which did a surprisingly decent job considering that it is integrated onto the CPU."
    OK, a többi Quadro működik -arany áron. A 7750 is csak tizedekkel van lemaradva a nagy GTX 2 GB-os mögött, %-ban így teszt szinten soknak tűnhet, de gyakorlatban nem mondanád meg szerintem, h mi hajtja...
    "From a budget standpoint, the NVIDIA Geforce GTX 650 1GB and AMD Radeon HD 7750 both did great for their price points, performing just a few seconds slower than the fastest cards we tested."

    Óriásplakátot is szerkesztettem a 7770-en, de az IGP-s i5-ön is, na ott érződött, h kevéske az IGP :D Annak nagy respect, aki kitermeli a Z77 mobo + i7 + quadro árát...

    Képminőségben valóban voltak különbségek, de az régen volt, ahogy írta is a kolléga.
    Nah, így éjjelre jól elkanyarodtunk a témától :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák