Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Blero2 #27 üzenetére

    igen... de nagyon szűken van behatárolva a dolog így... pár évente meg jönnek a nagyobb váltások... amikor jó eséllyel: cpu+ram+vga+alaplap repül... esetleg hdd/dvd is kap új csatolót és az is mehet a kukába... tápról meg ne is beszéljünk... hw-gyártók megoldják azt a problémánkat, hogy ne nagyon aggódjunk a 3éves gariidő végén, mert úgyis lesz valami teljesen új akkor, amire zsebbenyúlósan át kell állni... hosszútávon meg az aprólékos átállás nem éri meg... saját példából kiindulva... 750es duronom volt gef2mx200al, sd rammal meg ami volt... először kidobtam a vga-t és beletoltam a 7300gt-t... (agp) aztán 1-2hónapra rá jött az asrock alaplap, a 3800+-os am2es proci, a ddr2es ram meg a sata vinyó... egy chieftec táppal megerősítve... csak eltelt 1év és szívtam egy jót hd2600xt-vel... (normális árban szereztem és úgy voltam ezzel kihúzza még a rendszer egy ideig) nforce chipsettel rühellték egymást... tehát az lett a vége, hogy csak vettem pcie alaplapot meg bele kártyát, stb... így tehát szakszóval élve: amortizálódott nálam a 7300gt és az alaplap is, amennyivel meg esett az értékük, inkább vettem volna a 7300gt helyett pcie kártyát meg alaplapot hozzá :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák