Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Reggie0 #84 üzenetére

    Kicsit gondolkodjunk. Meg nézz körbe. Rendszeres leállások? Ha rendszeres lenne, akár pár naponta, a kutya nem használná ezeket a szolgáltatásokat. Szerintem nálad lesz valami gond. (Igen, van ilyen, hogy pl. a Visa rendszere lehalt, és akkor pár óráig senki nem fizetett Visa kártyával, erről olvastam, de azért ebbe sem hal bele senki.) Nekem még egyszer sem fordult elő, hogy ilyen miatt ne tudtam volna fizetni valahol, pedig 2000 óta van kártyám.

    "Viszont pont eleg ritka ahhoz, hogy gyakorlatiag mit sem szamitsz. "
    :D :D :D :D :D :D Kis történelmet pls. olvasni... Amikor gyakorlatilag nincstelen lesz mindenki, az igencsak számít...

    "Hat, elegge csokkenti az erteket, ha nem fogadjak el a boltban es mar a bankok se valtjak be."
    A bankjegy és a pénz értékének összefüggése nem egészen ilyen... Tehát fizikailag mindegy, milyen formátumú a pénz, a csere meg ugye úgy megy, hogy a régi darabokat újra cserélik. Elértéktelenedni nem a bankjegy, hanem a fedezet hiánya miatt szokott valami. (Mondjuk az vicces, hogy az angoloknál talán még mindig fizethetsz akármivel, amit ott kiadtak pénzként :D De ha nem, akkor egész a közelmúltig ez volt.)

    @fairi : Azt ugye tudjuk, hogy a pénz nem a kártyán van? Mármint hogy a kártya egy számlához kapcsolódik, tehát a "valósi bankszámla" sem más ;) Mondjuk a webkártyák netes vásárláshoz pont így működnek.

    @csiribá : +++

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák