Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OgKush

    senior tag

    válasz Raysen623 #16 üzenetére

    Szerintem fanatikus tagként tudnod kéne, hogy hogyan is folyik a prohardveren a komunikálsá, szóval próbálj meg úgy kommentelni, hogy ne sérts másokat, ezt csak a te érdekedben írom, mert bannolni fognak..

    Amit írtál, hogy torrentezés illegális.. NEM, és az elöttem szólónak 100%-ig igaza van, és nem kukacoskodott..
    Rengeteg multi oldalán 2 letöltési lehetőség van, direkt download és torrentes download.
    P2P nem kalózkodásra lett elvileg kitalálva, ez csak egy módszer az adatcserére, és elkalmazzák a torrent oldalak. Szerintem ezt te is tudod, csak valaki kijavított és már ugrottál is...

    A napster és az itunes között azért van némi különbség, a napster-ről ILLEGÁLISAN töltöttél le eleinte zenéket, míg az itunes-ről VÁSÁROLTÁL... Azért nem m1.

    kleinguru

    Kalóz ismerőseid lehetnek akkor csak :DDD
    Tekintve, hogy mo lakosságánal a töredéke tudja, hogy mi az a torrent, így nem hiszem, hogy ezért vennék.
    Jobban eltudom képzelni, hogy családi képek, videók, illetve dokumentumok tárolására használják. Azért megnéznék egy statisztiát erről, hogy MO-n hányan torrenteznek, és hogy egyáltalán mennyire vagyunk tisztában a torrentezés fogalmával.. Szerintem az illegálisan letöltől 50%-a nem is tudja, hogy illegális amit csinál.

    Szerk: {troll/on}a külsőtárak árában bele van kalkulálva az illegálsi tartalmak tárolása miatt okozott kár is, szóval simán feljogosultnak érezheti magát mindenki, hogy másolt tartalmakat tároljon rajta :C {troll/off}

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák