Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz 3.Aragorn #39 üzenetére

    http://portableapps.com/, feltelepíted egy mappába, onnantól kezdve oda tárol minden vackot, oda frissül. A kisebb appokat így használom évek óta, teljesítménycsökkenés szinte semmi. SSD-nél meg észre sem veszed.

    (#40) pszichiáter: sejtettem, hogy ezzel jössz, csak egy példa volt :) Azért írtam a végét is, hogy többi böngészőben egy másik oldal megnyitása is megakasztja az 1080p-t. Nekem alapból úgy töltődnek be, ha valami zajforrás kell háttérbe akkor is úgy megy. Ergo megnyitok egy vid-et, meg megnyitok két oldalt böngészni és akad? Ne vicceljünk már 2014-ben. (IE meg igen... én se használom, szenvedés lenne, csak teszteltem mindet)

    Portable ugyanúgy elér mindent, telepítetteknél is ugyanez a helyzet. Végignéztem az összes böngészőt. Szinkronban meg nem bízok, szeretem, ha fixen megvan mindenem. Mobilra nekem ne szinkronizáljon több száz/ezer könyvjelzőt és egyebeket állandóan.

    Na de ez tényleg user kérdés, pedig nagyon kivan gyomlálva minden és én így is többet várnék manapság.

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák