Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jon_snow

    csendes tag

    válasz megint én #123 üzenetére

    Egyetertek a Razerrel, ennek a sulyozasnak semmi ertelme. +/- nehagytiz grammot siman tudsz ellensulyozni configbol. bullshit marketing fogas szvsz.
    ennel sokkal fontosabbnak tartom, h kenyelmes legyen a fogasa.

    " Egy jó paddal csak kb 1-2%kal pontatlanabb mint a G9x mégis a Tescoban csak 1 ezres..."
    Pls. csupan kivancsisagbol... ezt hogy merted le? :)

  • b.

    félisten

    válasz megint én #123 üzenetére

    úristen neked tényleg fogalmad sincs a játékegerekről. te tudod mit beszélsz? csukló mozdulat? én karból játszok nem csuklóból, és mi az hogy egy játékosegérnél az az előny ha KÖNNYŰ és gyors! ez egy baromság . a razer deathaddert éppen ezért nem szeretem mert túl könnyű!
    kapj már magadhoz milyen zagyvaságokat beszélsz itt össze vissza, minden valamire való pro játékos csak nevet a hozzászólásodon. istenem . és még te próbálsz belekötni Rudi cikkébe? meg egy labtec megy egy g9 között 1-2 % különbség.. ez is valami vicc, lemérted a % ot és ez jött ki? nagyon gáz vagy, erre csak ennyit tudok hozzászólni, kár volt elolvasnom a hozzászólásaidat.
    menj el egy Q3 versenyre és nézd meg hány pro gamer játékos tolja labtec egérrel... nem fogsz találni egyet sem.
    Rudi gratula a cikkhez és a tanácsokhoz is meg a belinkelt programokhoz is, aki ezeket követi szerintem jól be tudja lőni az egerét. a fent említett stuff, amit leírtál a sensi beállításra, a falon egy ponton való tartásra, már Raziel is ajánlotta.
    itt meg lehet tekinteni amit Rudi leírt a gyakorlatban is.[link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák