Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz b. #45 üzenetére

    Azt tudjuk, hogy a felsőház nem az árértékről szól.
    Vegyük az XT-t 100%-nak. Az ugye 150k.
    Ezután + 10%-ért fizetsz + 20-30k-t. +20% már +100k. +35% +250k.
    Igen drágák a vga-k.
    Miért? Rossz a forint. Saghajban Marika kiöntötte a felmosóvizet a pápa rosszul aludt stb-stb és a felső házban nincs konkurencia.
    Ez mind mind közrejátszik.
    És még valami. Az user 400-600k-ért megveszi a 2080Ti-t is. Ha pedig megveszi nem kell árat csökkenteni.
    A techpoweren mindig van performance/dollar táblázat. Ami igen beszédes.
    [link]

    Nem fognak árat csökkenteni amig így is megveszik.
    Nyilván értekezhetnénk a tudatos vásárlásról. Miszerint mi userek, vásárlók szopatjuk le magunkat.
    Ha annyi pénzem lenne mint egy arab sejknek és a kecskéim seggét is 100 euróssal törölném én akkor se adnék vgara 200k-t. És minden hardvernél megvan az ingerküszöböm.
    Olyan ez mint az ájfón. Nem baj ha tölti a cigit meg hónap végén kenyérre se nagyon fussa. De ájfón legyen.
    Aztán ott van akinek anyu, apu megveszi nem számit az ár. Vagy anyu, apunál lakom semmire nem kell költeni és úgy veszem meg. Meg van egy szük réteg aki saját háztartásában él és mégis megveszi.
    Igazából mindegy is. A lényeg továbbra is az, hogy az nv (főleg ök hiszen a piac nagy része az övék) szépen emeli az árakat és megveszi az user. Jelzem ugyanez volt intelnél is. Sőt most hogy van konkurencia még mindig nem láttunk rendes árcsökkentést (filléreket itt ott). Mert az emberek így is megveszik.
    Ha pedig megveszik nem kell árat csökkenteni.
    Ezt elmondtam, leirtam már máshol is.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák