Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danex

    addikt

    válasz Krugszvele #19 üzenetére

    Ja, január elsején hívnak nagyszülők sírva, hogy nagyi nincs magánál, nagy láza van stb. Kiment a mentő, megmérte , gyorsteszt covidra negatív azt viszlát, nem vitték be, nem kapott lázcsillapítót se semmit. Végül mi vittük be mert 39 fokos láza volt és egyáltalán nem javult, az otthoni lázcsillapítók is kb 38.x ig tudták levinni. Kiderült agyhártya gyulladása volt. Na most kocsi nélkül nem tudjuk bevinni, betegszállítás meg nem úgy megy, hogy nekem 1 óra múlvára kéne főleg nem szilveszter másnapján, mentősök meg még lázcsillapítót se adtak neki 39fokos lázra.

    Ergo megspóroltunk volna egy nagyit, végülis forintban jól jártunk volna mert benzinbe se kerülne és születésnap/karácsonyra se kellett volna ajándékot venni mostantól...

    Étel futár nem mindenhol van, gyakran hiányos a felhozatal és drágábbak a termékek online.

    Kocsi nélkül lehet spórolok, mert nem megyek el utazni stb... lehet 5-8évvel hamarabb elmehetnék hamarább nyugdíjba, csak az is lehet meg sem élem a nyugdíjas időmet cserébe legalább a pénzemmel temetnek el úgy, hogy végig spóroltam az életemet és nem éltem semmi, mert hát minden pénzt megfogtam az életemben.

Új hozzászólás Aktív témák