Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz MongolZ #27 üzenetére

    DE én nem akadtam ki ezen vagy nem tudom miből vontad le ezt a következtetést? :DDD Tök nyugodtan írtam, hogy AMD is ezt a modellt követi, nem Nvidia specifikus dolog.Nincs ezzel probléma. valószínűleg hobbistáknak megfelelő a megoldás, professzionális helyzetben meg kevés lesz a RAM. Mondjuk videómunkákhoz szerintem, ott a radeon 7 16 GB ja és a HBCC valódi értelmet ad ennek a dolognak,de egyben házon belül saját magának állít ezzel konkurenciát AMD. Kicsit okosabb ebből a szempontból NV mert a szoftveres korlátok ledöntése nem oldja meg a hardveres dolgot, míg AMD nél a radeon 7 elég kemény kis professzionális kártya tud lenni,200 K körül.

    Abu reagál rá, ha akar, mert értelmes emberke és le tudja írnia véleményét, mint azt már többször megtettük viszonylag kulturált keretek között vele mert bírom egyébként jelenlétét a fórumokban, de ezt ő is tudja a ( természetesen :DDD :DDD ) nem létező elfogultsága ellenére is. ;] ;]
    Abba az egy mondatba azon belül 2 szóba szerintem meg túl sokat láttál bele, nem volt abban ilyen, mint amit gondolsz. :N Ez egy üzleti modell ami nem Nvidia specifikus dolog, hanem általános , még a matrox is így működött anno.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák