Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s_e_n_k_i

    tag

    Nekem pénteken megjött (szerda este rendeltem az rpiboltból). Mivel nincs raspbmc, xbian sem volt még akkor a 2-esre, így először életemben feltettem az Openelec-et. Hááát.
    TV-re dugva pár perc után elindult, és lehetett konfigolni. Beállítotam a NAS-on lévő videó mappát (kb 390 film). Aztán átállítottam magyarra, mivel angolul csak én beszélek a családban. Aztán elmentem ebédelni, mivel tudtam, hogy a 390 film adatainak lekérése eléggé hosszú lehet. Kb 20 perc múlva ránéztem, és láttam, hogy befejezte a média infók begyűjtését, amit nehezen hittem el, Sony Z3-n az androidos Kodi több órán keresztül csinálta meg ugyanezt. De minden rendben van, minden-t felismert, funart-ok mennek, stb.
    Aztán az LG tv-n bekapcsoltam a CEC-t, és működött minden. Még a "Back" button is, holott arra sokan panaszkodnak (külön kell xml file-okban mókolni), de nekem az is outofthebox.
    Aztán nyomogattam, nézegettem, teszteltem, de sajnos semmi rosszat nem tudok mondani (pedig tudom az a menő). Villámgyors, atomstabil, pörög-forog, egy röccenés nélkül megy minden elsőre. Android Yatse tökéletesen megy vele. Szóval bosszant a dolog, de majd esténként mindig vakuzgatni fogom, hogy lefagyjon ez a sz*r, és nyugodt szívvel tudjam fikázni.

Új hozzászólás Aktív témák