Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pasztoha

    tag

    válasz Ferrata1 #79 üzenetére

    Az alvásfigyeléssel nekem vannak fenntartásaim. Éjszaka felébredtem, de nem keltem ki az ágyból. Megnéztem az időt és kíváncsian vártam, hogy mi lesz a statisztikában reggel: light sleep :( Pedig határozottan ébren voltam és nem álmodtam, hogy ébren vagyok. Az is igaz, hogy egy korábbi éjszaka nem ébredtem föl, viszont reggel nem voltam kipihent és kevés deep sleep-et is mutatott a statisztika, tehát valami alapja mégis van a mérésnek. Nyilván egy ilyen összegű műszertől nem lehet orvosi pontosságot elvárni, mert akkor csődbe menne az egészségügyi műszergyártás. Az úszás monitorozás viszont jónak tűnik, felismeri az úszásnemeket is. Ami hiányzik, hogy nem méri közben a pulzust, mint pl. a biciklizésnél. Kíváncsi leszek, hogyha beállítom a folyamatos pulzusmérést és úgy úszok, akkor mit fog mutatni.

  • Ferrata1

    lelkes újonc

    válasz Ferrata1 #79 üzenetére

    Sziasztok!
    Az elmúlt két hét tapasztalatai alapján nálam is az alvás figyelésnél volt olyan h felébredtem, volt amit jelzett, de volt amit nem. Nyilván nem vagyok szakember, így tapasztalati oldalon probalom megfigyelni H a pont érték és az én megélésem az alvásomról összhangban van-e? 😊

    Pulzusmérést sok alkalommal teszteltem otthoni és kórházi mérésekkel. -> meglepő, de nagyon pontos, azonos eredményeket mutatott mint a hivatalos mérők. (A legnagyobb eltérés egyszer volt mindössze 2 eltérésse, általában azonos eredményt hozott.

    Az üzemidő: ha nem aktívan használom, vagyis "csak" folyamatos pulzus és alvás figyelés van akkor sztem a 4-5 nap meglehet. Ha aktivkodsz, pl. egyórás foci, utána kétórás edzés, Akkor gyakorlatban 3-4 naponta kell tölteni. (Én kocsiban rakom fel, míg utazom pont fel is tölti 😊).

Új hozzászólás Aktív témák