Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    válasz #80123904 #3 üzenetére

    Harc rendszere nem jött be.Ilyen agyatlan tunkolda volt, sűrűn eltaláltak,hiába használtam fedezékeket.Vannak spéci képességek,azok biztos sokat segítettek volna,de sokat kellett volna őket használni,egyszerűen nem állt kézre.Rá lett erőszakolva a játékosra hogy mindenképp használja a spéci képességeket,méghozzá jó sokszor.Non-stop eltalálnak mechanikával az a baj hogy megöli az adrenalin faktort, vagyis mindent kivált belőlem a játék csak akciót/izgalmat nem.

    Ghost Recon Wildlandsal dettó. Míg lopakodsz királyul működik a harcrendszer,de amint átmész akcióba, tunkoldává válik az egész.Mintha csak büntetné a játék a nem lopakodást.Pedig fegyverek és attachmenetek jó része akciózásra való.És a játékélményt is eléggé megdobja ha úgy játszhatsz ahogy épp kedved tartja,ne adj isten kombinálhatod a két harcmodort.Főleg azért bosszantó mert a megoldás elég egyszerű: be kell állítani hogy nagyobb szórásképpel lőjön az enemy, és halljak meg 2-4 találattól 10-20 helyett.Aztán a különböző nehézségi fokozatokat lehet finomhangolni. Ghost Recon Future Soldier harcrendszere még ilyen volt.

    Mafia 3 nem lett eget verő játék, az én mégis szívemnek kedves, mindkét féle harcrendszer tökéletesen működik. :R

    [ Szerkesztve ]

  • zolomon17

    senior tag

    válasz #80123904 #3 üzenetére

    A megdöbbentően szép grafika, a korábbi Remedy visszautalások, a beékelt élőszereplős "sorozat"-epizódok és a jól megírt sztori mind-mind arrafelé kellett volna tolják, hogy baromi nagyot szól - de a játékmenet egy kicsit kevés volt.

    Személy szerint nagyon élveztem, elő is fogom venni a következő hetekben újra, de elsősorban azért, hogy a Junction-pontoknál ezúttal az ellenkező irányba menjek mindenhol :) A sok lövöldözést viszont nem várom benne, az Alan Wake-kel is ez volt a legnagyobb bajom, hogy eszméletlenül sok volt a trancsírozás, ami majdnem megölte az amúgy baromi erős hangulatot.

    Kíváncsian várom ezúttal mit hoznak össze és bízom benne, hogy ha ez a játék nem is, de a következő egy AW vagy QB folytatás lesz, mindkettő megérdemelné :C

    Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

Új hozzászólás Aktív témák