Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz L|zsidoboz #34 üzenetére

    Igazad van, fontos hozzá a kapcsolatteremtő képesség és problémamegoldó készség, szükséges egyfajta gátlástalanság, meg a gyakorlat, de nem kell hozzá pszichológusi végzettség, h jól kezeld a lehetséges kuncsaftokat. És nem mondom, h ne elégíthetne ki valakit ez a szakma.
    Ezzel együtt nekem a bolti eladóval vagy valamilyen márkakereskedővel szemben visszatetsző, h kéretlenül keresnek meg az ajánlatokkal. Az egy dolog, h valakit meggyőznek arról, amire nincs szüksége, ez megeshet bárhol más körülmények között is, a bosszantóbb, h az otthonomban zavarnak és nem tudom nem kivédeni a dolgot, mert a telefon alapvetően azért van, h felvegyük, mégha engem már rá is kényszerítettek, h kikapcsolva tartsam délutánonként.
    Mindenesetre biztos, h stresszes a marketinges számára is.

    Így van, azt hiszem sikerült megfogalmaznom: a telefon az én olvasatomban nem a felesleges fecsegés eszköze, hanem a fontos hívásoké és én kapásból csalódom ilyen marketingestelefonkor. Tudom, h a telefon használata ma alapvetően egészen mást jelent (rendszerint több órás, korlátlan beszélgetést), de én olyan időben nőttem még fel, amikor a szomszédba kellett átkéreckedni telefonálni, ha valami nagyon sürgős, fontos hírünk volt mondjuk a nagyi számára, akit ugyancsak a szomszédján keresztül érhettünk el.

    [Szerkesztve]

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

Új hozzászólás Aktív témák