Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alukard

    senior tag

    válasz tiv61us #51 üzenetére

    Sztem, akkor oltsd le valakinek az 5letét, ha már van 1-2 elképzelésed, hogy mit és hogyan lehetne csinálni. Persze, van 1-2 dolog amire rámutattál, és beismerem nem teljesen kiforrott az 5letem, de legalább van.
    Annak ellenére, hogy én írtam a cikket nem vagyok mindent tudó, de legalább vannak elképzeléseim, bár megvalósítani elég nehéz őket. Ugyanakkor lehet 20 év mulva én leszek a miniszterelnök (vagy király, még nem döntöttem el :DDD ), és szándékomban áll megvalósítani 1-2 dolgot. De amíg ez a politikai helyzet folytatódik és az épp adott ellenzék csak azt nézi mit és hol tudna megtámadni, de ha a valós szerepét töltené be (segítsen a kormánypártnak a helyes döntés meghozatalában), akkor biztos nem itt tartanánk. Legyen szó nemzetiségi kérdésről, vagy bármiröl... Lehet rosszabb lenne a helyzet, de lehet hogy sokkal jobb, nem tudom :(

    az ujratermelesuket kellene idoben meggatolni, akkor lepni amikor meg cak munkanelkuli lett, amikor elveszette a csladjat hazat stb,

    Senki nem mondta, hogy begyüjtetni akarnám az embereket, hanem önkéntes alapokra helyezném a dolgot, és az is jelentkezhetne aki éppen tegnap veszítette al mindenét (ezzel megmenekülve az utcától, és még lehetősége is lenne visszajönni)

    https://blackfyre.ninja

Új hozzászólás Aktív témák