Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz UFC #23 üzenetére

    Az se annyira nyerő, mert ipad retina miniben meg 3.75 V, 24.3 Whr, 6471 mAh akksi van.

    Ha nagyon le akarom egyszerűsíteni a dolgokat, akkor sima számolással
    air 8827/658 (13,415); retina mini 6471/614 (10,539), n7 '13 3950/416 (9,495), ami ugyebár az utolsónál nem igaz, mert általában 480 fölött szokott lenni, tehát helyesen 3950/480 (8,229) lenne.

    Igen, az apple nem tehet arról, hogy mások mit raknak bele, hanem csak úgy nagyzol a számokkal, míg gyakorlatilag az jön ki, hogy energia szempontjából a legpazarlóbb készülékek, amiket csak a bivaly akksik röpítenek az első helyre. :U
    Vagy nem igazán tudom, hogy egy teljesen szubjektív pr táblázat, amiben semmi kézzelfogható nincs, csak percek, mit is szeretne valójában.

    Erre én meg azt tudom mondani, hogy akkor az n7 '13 sokkal soványabb (290gr), mint az ipad air (469gr), mindegy, hogy az egyik kisebb, mint a másik. :U
    De akkor akár a retina mininél is (331gr)

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák